Katalog, vyhledavace...

Zdravim,

Kdyz se chci objevit v tom katalogu, musim pro to neco udelat? Treba zaregistrovat se u vas pro vyhledavace? (Protoze si nepamatuju, ze bych vam uz nekdy sdeloval veci jako popis stranky, jmeno stranky apod., takze predpokladam, ze se je dozvite po vyplneni formulare pro registraci do vyhledavacu).

Mimochodem dneska je to priserne pomaly (moje stranka). Taky mam polovicku pristupu oproti normalu, 50% uzivatelu to asi vzdalo, kdyz videli tu dnesni rychlost :-)
Za ten dotaz na katalog se omlouvam, uz jsem to objevil v tech admin. nastrojich :-)

Nic to nemeni na me druhe poznamce, ze to dnes leze jak slimak (queen.aktualne.cz).
No, uz to facha normalne. Takze nakonec je vlastne vse OK :-) Nevim, co to bylo za vypadek, ale nebyl jsem sam.
Nechvalme den pred vecerem, ja to tusil :-) Samozrejme, ze to jeste nefacha. Respektive facha, ale i kdyz jsem na bleskurychly pevny lince, tak nacteni jednoduche stranky trva pres minutu.

P.S. Mam tu dobrej monolog, no ne? :-)
Tak abys nemonologoval...
Ja na pevné lince nejsem a svoje stránky automanie.wz.cz vůbec neotevřu a to už od včerejšího večera.
A řeknu ti vůbec mě to netěší mám tam hromadu práce a potřebuji je co nejrychleji aktualizovat.
Takže jsem :(((
Martin
Vcera byl opravdu vypadek a to asi do tri hodin odpoledne. Omlouvame se.