PHP 5!

Moc prosím, na kolena si klekám, nehty si koušu, klávesnici letmo půlím, dočkám se někdy PHP 5? V dnešní době OOP a XML má server s nejvíce uživateli tak tristní podporu? Simple XML parser, taková maličkost to je a jak to pomůže pohnout se zase k lepšímu oddělení dat, layoutu a grafiky...
Prosím!
Keilew
>> Moc prosím, na kolena si klekám, nehty si koušu, klávesnici letmo půlím
To bych chtel videt ;)

Psat umis. Zrejme umis i cist. Sis nevsiml threadu o 3 radky nize?
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=33914&t=33914
No neboj, všim jsem toho a taky jsem si všim, jak se to moderátor pokusil zahrát do autu. Skoro mám pocit, že soudě podle toho, jak nic nejde, jsme někde v Mongolsku:-(( Když pominu Bety, tak PHP 5.0.0 byla vydána před více než dvěma lety! Dva roky se asi páni admini prospávají užívajíce si titulu nejlepší freeweb a tím silně zaspali dobu... Řeči jako že nemůže běžet PHP 4 společně s pětkou neberu, na ic.cz to běhá v pohodě a není to ten hlavní problém, se kterým ic.cz bojuje. Takže co třeba si dát budíček a pohnout se trošku dopředu? Dohnat ty 2 roky? Nějaké výmluvy typu "maňána" si nechte pro někoho jiného!
Jo a ten moderátor se v tom druhém thredu ozval až po tom, co jsem tenhle založil. A založil jsem ho proto, že už jsem se nemohl dívat na ta sóla v tom druhém bez odezvy shora...