Kontrola velikosti uploadu

Ahoj.

Napsal jsem si skript na upload obrazku na svuj web. Pro kontrolu velikosti nahravaneho obrazku pouzivam kontrolu v skriptu a, podle rady php manualu, nastavuji hidden input MAX_FILE_SIZE.
Kdyz uploaduji vetsi soubor nez je povolena hranice, tak se natahne prazdny soubor. To je, podle mne, v poradku. Problem spociva v tom, ze kdyz to zkousim na wz.cz (na localhostu neni problem), tak se mi do na zacatku behu spracujiciho skriptu vygeneruje hlaska:
Warning: MAX_FILE_SIZE of 400000 bytes exceeded - file [ImageFile=F:\ ... .jpg] not saved in Unknown on line 0
Zkousel jsem vypnout generovani chybovych hlasek pomoci error_reporting( 0 );, ale logicky se uspech nedostavil, protoze ta funkce je zavolana az kdyz skript bezi a ta hlaska se vygeneruje jeste pred tim, nez se cokoliv moje spusti.

Nevite, co se s tim da delat?
Ja vim, jedna z moznosti je nedavat tam to MAX_FILE_SIZE a jenom to kontrolovat na servru, ale to se mi nezda moc slusne vuci uzivateli, ktery musi cekat az se cely soubor natahne na servr a pak se dozvi, ze je moc veliky...
http://php.vrana.cz/velikost-nahravanych-souboru.php
http://cz.php.net/manual/cs/features.file-upload.php

Jinak k potlaceni chybovych hlasek slouzi i zavinac pred funkci, promennou, ci konstantou.
Super, diky, Jakub vi wo-co-go.
Ale stejne mam problem, kdyz upload prekroci 2MB hranici - stranka se proste nezobrazi. Neco jako:
The connection to the server was reset while the page was loading.
Da se s tim neco delat?

Aby se nereklo, ze jsem nehledal, tak hledal :-), ale nikde (ani 2 roky dozadu) nic takoveho nik nezodopovedel.
tipl bych, ze je to omezeni zdejsiho serveru... pres spravce souboru sem taky nenahrajes soubor vetsi jak 2 MB
Hmmm.

No, ja tam chci mi svou hlasku, protoze se mi to nezda moc pekne, kdy to najednou je tak zahuci a ani nerekne uzivateli, co se stalo a jak se tomu priste vyvarovat.
To asi nepude, co?
Pracuji s příchozí proměnnou z <input type="file" name="soubor">
a používám něco takovýho:
<?
if ($soubor_size>400000){
$size = $soubor_size / 1024;
$size = round($size, 0);
echo '<font color="#FF0000"><b>Chyba - soubor nebyl nahrán! Překročili jste maximální velikost souboru.<br>Váš soubor <i>',$soubor_name,'</i> má velikost <i>',$size,' kB</i>. Opakujte prosím nahrání souboru a zvolte
soubor, který není větší než <i>400 kB</i>.<br><a href="javascript: history.go(-1);">Zpět</a></b></font>';
}
?>
Jo, diky, ale to uz osetreno mam. Ted resim, jak zabranit hlasce, ze stranka se neda zobrazit, kdyz uzivatel prosvhine 2MB upload limit.
Stejne vsem za odpovedi dekuji.