Webzdarma a phpthumb ?

Narazil jsem na http://phpthumb.sourceforge.net/ na zajímavou věcičku. Tyhe PHP scripty by měli dokázat přímo na serveru zpracovávat obrázky např v galeriích aniž by vytvářeli na serveru soubory z náhledy. Zkusil jsem to tady ale nefunguje mi to, může to být tím, že s php začínám, ale spíš mám pocit, že to prostě na webzdarma nefunguje. Je chyba ve mě nebo na serveru, díky za odpovědi.
<?php
$file = "obrazky/$_GET[file].jpg";
$img_temp = imagecreatefromjpeg($file);
$orig_w = imagesx($img_temp); $orig_h = imagesy($img_temp);
if (!isset($_GET['w']) AND isset($_GET['h'])) {$_GET['w'] = $orig_w/$orig_h*$_GET['h']; }
if (!isset($_GET['h']) AND isset($_GET['w'])) {$_GET['h'] = $orig_h/$orig_w*$_GET['w']; }
if (!isset($_GET['w']) AND !isset($_GET['w'])) {$_GET['h'] = $orig_h; $_GET['w'] = $orig_w; }
$img_thumb=imagecreatetruecolor($_GET['w'],$_GET['h']);
imagecopyresampled($img_thumb,$img_temp,0,0,0,0,$_GET['w'],$_GET['h'],$orig_w,$orig_h);
header ("Content-type: image/jpeg");
imagejpeg($img_thumb,"",70);
imagedestroy ($img_thumb);
?>
to by ti mohlo fungovat ;)
btw. ... pokud u skriptu zadas parametr "w"(sirka), vyska se dopocita automaticky. to same naopak. Pokud zadas oba, pouziji se striktne tyto bez zachovani pomeru stran. V parametru "file" predavas puvodni soubor (velky obrazek), zalezi na tvem konkretnim pouziti (viz prvni radek skriptu).