Velký problém

Někdo mi změnil heslo, pro přihlášení do WZ. Pokud víte, jak mi pomoct napište mi na email fibk@post.cz nebo sclub.7@post.cz DEKUJI
Taktez mi nefunguje heslo pro prihlaseni, ackoliv system uz pracuje. Po vyplneni formulare pro zapomenute heslo neprijde na email zadna zprava
s novym heslem. DIKY za kazdou radu.
Taktez mi nefunguje heslo pro prihlaseni, ackoliv system uz pracuje. Po vyplneni formulare pro zapomenute heslo neprijde na email zadna zprava
s novym heslem. DIKY za kazdou radu.
prostě nám to trochu webzdarma "posral"
Klídek...
je to nový, vám snad všechno funguje na poprvý?
presne tak jak pise Kokes - je to par hodin nahozene a jedine za provozu se to da poradne vyladit... je to free a nejsou prostredky na betatestery ;~)

primlouvam se, aby jsme nejakej patek meli trpelivost :~) a pomohli spise konstruktivnimi pripominkami... VERIM, ze to miraT nenecha dlouho nedodelane...

m.s.
Ja si taky myslim, ze musime byt trpelivi. A naprosto admina chapu, ze to vypustil a ladi to za chodu (i pres vykriky typu "Nez neco vypustis, tak to dodelej" apod.), je to daleko lepsi, prijde se tak na chyby daleko rychleji a krome toho, na takove komplexni veci se da neco vylepsovat a ladit cele veky, takze bychom se nikdy nedockali. Bohuzel je ale plno lidi, kteri misto konstruktivnich pripominek, kterymi by alespon trochu pomohli, nadavaji, a to jeste na neco, co maji zadarmo. Fakt, nachapu.