Přesměrování z fóra

Nainstaloval jsem phpbb fórum, ale když kliknu na "administrace fóra", tak dojde k přesměrování na uplně jinou stránku, která nemá s fórem nic společného.

Co to jako má být? :-D
Zkus toto ... http://www.phpbb.com/phpBB/
:-D
Tak to ti dík.

Už to stejně mám.
Měl jsem v tabulce localhost místo domény serveru...
Zkus myslet, co má wézetko společného s PHPBB? Když nevíš něco o tom produktu, tak píšeš na technickou podporu ne, případně jejich fórum?
<HTML>Kamajkl, absolutně jsem nepochopil, cos napsal ;) WZ fórum používá silně upravené phorum, nikoliv phpbb.</HTML>
2Nípal: to já Kamajkla pochopila, zato tebe ne :-)
<HTML>Thalia: Já mám asi trochu jiné chápání některých sledů slov, než ty. Ta kombinace vět totiž není úplně v písemné podobě pochopitelná, protože vypadá jako nějaký naštvaný výkřik :| Jenom cvok by dával <i>ne</i> doporostřed věty.</HTML>
Nípal: to je běžná hovorová čeština, ne. Mohlo to být i horší, ne.
Tim sem chtěl říct, proč píše na WZ, když s PHPBB nemá nic společného. Proč nenapíše jim, když má problém s jejich produktem (já osobně bych PHPBB už nikdy nepoužil, to bych se spíš dokopal k tomu, napsat si fórum sám).
Možná to sem patří, když je to o PHP, ale todle fórum já osobně beru jako pro dotazy ohledně "vlastních" skriptů, a ne megalomanských projektů typu PHPBB ap., oni mají přeci vlastní fóra :).