problem s instalaci phpBB - CH

pri instalaci phpbb 2.0.21 probehlo vsechno v poradku, ale pri aktualizaci na Categories Hierarchy (CH) - modifikace, ktera podstatne rozsiruje moznosti fora se mi pri spusteni instalacniho skriptu objevi tato hlaska:
[code]Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.[/code], takze nelze CH nainstalovat. Vi nekdo jak to udelat, aby vsechno fungovalo?

Stalo se to vice lidem (zatim vim o dvou) tak predpokladam, ze je to zalezitost serveru webzdarma.

Diky za odpoved.
Zřejmě se skript snaží dostat někam, kam nemá tvůj účet oprávnění. Jestli se nikdo neozve, že zná řešení (pochybuji), tak ten instalační skript projdi a zkus najít chybu sám. A pokud ji nenajdeš, tak předpokládám, že existuje nějaké support fórum phpBB, kde budou vědět víc o co jde. Konfigurace wz je dostupná přes phpinfo().
Diky, nějak to zkusím. Nikdy nebyl problém to někam nainstalovat. Používají to tisíce lidí na celém světě a i já na placeném hostingu a vždycky bez problémů. Do fóra autora modu jsem už psal, tak snad na něco přijdem.