BAN na IP s DB a časovym omezenim

Jsem asi trochu moc aktivní, ale potřebuju zase pomoct...
Tehle kód mi hrábne do DB, kde najde seznam blokovanejch IP adres a porovná ho s aktuální IP, když je IP stejná s jednou z těch BANovanejch, tak ho přesměruje na stránku, kde má napsáno, proč je BANovanej:

<?php
@$databaze = mysql_connect("localhost", "####", "####")
or die("<font color=\"red\"><b><h3>Nelze navázat spojení s databází BANů!</h3></b>");
print ("");
mysql_select_db("bans");
$vypis=mysql_query("select * from bany");
$vypisdve=mysql_query("select * from bany");
if (!$vypis):
echo "<font color=\"red\"><b><h3>Nelze navázat spojení s databází BANů!</h3></b></font>";
break;
endif;
echo "";
while ($zaznam = MySQL_Fetch_Array($vypis))

$blockip = array($zaznam["ipjedna"]);

$x = count($blockip);

for ($y = 0; $y < $x; $y++) {

if ($REMOTE_ADDR == $blockip[$y])
{
Header("Location: /backend/banned.php");
exit;
}}
MySQL_Close($databaze);
?>


Ale do DBs ineukládám jenom IP adresy, ukládám si tam taky datum, do kdy bude ta dotyčná IP BANovaná. Datum je ve formátu "d.m.Y"...
Já bych teďka potřeboval, aby ten kód a) porovnal IP a vyhodnotil, jestli ji chce zaBANovat, b) když bude IP zaBANovaná, tak zjistí dnešní datum a když bude dnešní datum vyšší, než datum u BANovaný IP, tak to přesměruje na nějakou adresu; a když bude dnešní datum nižší (nebo stejný), než u zaBANovaný IP, tak to nechá plavat a pustí ho...

Příklad (IP: Zabanované IP, Dokdy: do kdy bude zaBANovaná):
IP: 11.11.11, 22.22.22 Dokdy: 03.09.2006, 31.08.2006
FCE dnes: 01.09.2006
Přijde člověk s IP 11.11.11: nepustí ho to (BAN IP a datum vypršení ješte nenastalo)
Přijde člověk s IP 22.22.22: pustí ho to (BAN IP a datum vypršení už nastalo)
Přijde člověk s IP 33.33.33: pustí ho to (žádný BAN)


Doufám, že mě aspoň někdo pochopí, a že mi aspoň někdo pomůže, nebo mě aspoň nasměruje někam, kde bych to moch naštudovat....
Mooooc mi tim pomůžete! Předem děkuju.
http://cz2.php.net/manual/cs/function.strtotime.php
Buď neumim hledat; nebo jsem nepochopil, proč jsi mě odkázal na tenhle článek; nebo jsi mě nepochopil ty mě...
ja jenom nechapu, proc prochazis vsechny ip a nevyberes si z db jenom tu jednu... select * form bany where ip = $REMOTE_ADDR
poznamka: pouzivej $_SERVER['$REMOTE_ADDR'], misto select * tam vypis ty sloupce
dnesni datum a datum z db prevedes na unix timestamp a normalne porovnas - to chtel rict zbi
jj, už to začínám chápat, ale nechápu, proč mi to tady:
echo strtotime(Date("d.m.Y"));
vypíše "-1"...
Když vypíšu dnešní datum z DB? tak mi to vypíše "1157061600", proto nechápu, proč mi strtotime(Date("d.m.Y")); vypisuje "-1" a ne těch "1157061600"...
aktualni cas ve formatu unix timestamp zjistis funkci time()
já bych problém řešil jedním sql dotazem. Porovnavani data přes php je zbytečnost. Zkus třeba

SELECT `ban_do_datetime_sloupec`, `duvod` FROM `bany` WHERE ( '$_SERVER["REMOTE_ADDRESS"]' = ip_adresa_sloupec AND ban_do_datetime_sloupec > NOW( ) )

Funkce vybere důvod a do kdy je ban (ve formátu datetime), když bude souhlasit ip v databázi s ip návštěvníka (nebo jeho natovaného routeru, proxy...) a zároveň datum, do kdy je banán, bude vyšší než aktuální datum a čas.

Spočítej řádky ve výsledku (mysql_count_rows() ?) a při nule návštěvníka nech. Při jiném výsledku to zpracuj a přesměruj ho nebo mu důvod napiš. To už je na tobě.

Jinak hlavička header s location by měla, pokud vím, obsahovat absolutní adresu včetně http (ač nepopírám, že takhle to taky funguje).
jj, díky za radu, teď si sednu a tři hodiny budu přemejšlet o tom, co jsi mi to vlastně poradil :D
ne, vážně, díky!