Zlobí mě GD knihovna

Už několik dní mám prblém s gd knihovnami, každý mi napíše jestli jí mám aktivní, ano je aktivní, ale netuším, proč se mi nevytváří nadhledy, povolil jsem formáty gif, jpg, png .

Když se totiž někdo chce zaregistrovat na mých stránkách, nepůjde mu to kvůli nefunkční GD knihovně, tak jsem tedy přehrál soubory za funkční, nic.

http://runescape.nazory.cz/profile.php?mode=register&agreed=true&sid=6490f03c464e712874d9b15fd8655bc8
Všimněte si ověřovacího kodu, důvod proč sem píši, že se nezobrazuje ... =(
Nevíte někdo aspoň jakým směrem se mám vydat, všechno jsem prohlédl a nevím(
problem neni v gd knihovne ani ve skriptu. nefunkcnost zapricinuje reklamni lista od wz. misto obrazku server vrati soubor s nasledujicim obsahem: kod reklamni listy, spravne vygenerovany gif obrazek, kod reklamni listy. takovy soubor pochopitelne neni platnym gif obrazkem a proto se nezobrazi.
Mam stejný problém ve své galerii (devkentz.xf.cz). Jenze v teto galerii je to zasadni vec, pokud to neodstranim tak je mi galerie na dve veci!

To, ze mi to tam generuje ten kod listy sem si vsim, ale zajimalo by me proc, kdyz do ostatnich php kodu to nedela. Mozna by mel naky admin udelat opravy v generovani te listy, protoze tu bude urcite spousta lidi co bude mit s timto problemy.

Kazdopadne by me zajimalo jak to ma ted asi resit? Neznam zpusob jak tohle obejit :( . Proste toto je jediny zpusob jak pres php generovat dynamicky obrazky. Pokud existuje jeste naky jiny tak bych prosil nekoho o odkaz jak na to.

dik