Problém se sessions - "bezdůvodná" chyba

Brý večer vespolek,
mám takový problémek... Na stránkách mám přihlašování pomocí sessions, doma mi to chodilo bez problému, ovšem jakmile sem to zkusila na wz, hodilo to na mě hlášku

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /3w/wz.cz/a/antisprti/new_web/index.php:79) in /3w/wz.cz/a/antisprti/new_web/pravemenu.php on line 2

, což docela nechápu, poněvač kód mam napsanej tak, že v tom souboru před start_session neni nic co by se posílalo na prohlížeč (sorry za lamácký výrazy ale nechce se mi to psát nějak odborně doufám že víte o co de), takže sem z toho docela zoufalá a zmatená... pokud někdo víte, čim by to mohlo bejt, tak pls dejte vědět, dík...
A co je v index.php na řádku 79?
Session spustí fce "session_start()".
Asi ji máš špatně napsanou - "start_session", session se neaktivuje a pak asi vyhodí chybu.
v souboru pravemenu.php máš před <?php nebo za ?>nový řádek, mezeru nebo tak něco. Tohle vymaž a bude to zase fungovat. Tedy nic před <?php a konec souboru za ?>
na řádku 79 je příkaz echo, teda resp. jeho část, protože je na víc řádků... to mě taky udivuje proč to hodí nějakej řádek na kterým je akorát ať to vypíše </table></form> navíc to je asi uprostřed dvacetiřádkovýho příkazu a nevidim v tom udání řádku žádnej smysl :(
jo a mezeru před <?php a za php?> taky nemam to už sem kontrolovala :( a "session_start()" mam taky napsaný dobře, tady sem se spletla, omlouvám se :-[
grrr zase nepřesnost na konci ?> ne php?> chjo kéž bych se někdy naučila psát :( sorry za spam :-[
Radil bych si rucne projit cely dokument od zacatku stranky az po session_start na radce 2 pravemenu.php a ujistit se, ze po cele ceste se vazne nic nevypisuje.
tak napred vypises zahlavi stranky, reklamu, menu, navigaci, reklamu a nejaky odkazy, uvodni text o zkusebnim provozu atd. a pak chces odeslat hlavicky - zacit session - zavolas session_start(). a to tvrdis, ze se pred volanim session_start() nic do prohlizece neposila? ono nejde o to "jenom v tom souboru" ale o to "ve vyslednym skriptu", kterej se slozi z tech includu.
OMFG já sem vážně přibržděná... Tohle mě napadlo jenom na začátku ale nějak moc rychle sem to zavrhla že tj blbina :-/ Takže když dám session_start() do tý stránky kterou to vlastně začíná tj index.php tak se to bude vztahovat i na to pravý menu? Du to zkusit pokud to vyjde, máš to u mě, Toníku ;)
Jóóóóó. Problém vyřešen, Tonik na to kápnul, fakticky sem si to neuvědomila... session_start() sem hodila do první stránky a jede to fšechno bez problému. Díky a ještě tisíckrát díky :-*:-*:-*