nefunguje prihlaseni ani odesylani hesla

Nemohl jsem se prihlasit na svuj ucet (tostudio.czweb.org),
myslil jsem ze davam blbe heslo, tak nechal jsem si ho poslat na e-mail, ale zatim nedorazilo (uz je to 4 dni). Co s tim? Z predchozich prispevku vidim ze mate problemy. Pokud je muj problem s tim spojeny, tak jeste pockam
(chapu ze zadny system neni dokonaly), ale pokud to z tim nesouvisi, tak prosim o vyreseni. (psal jsem do podpory ale asi nemaji na to :-)
Dik
problemy byly, v sobotu kvuli poskozene sql databazi nejely sessions
nicmene od te doby uz by to melo fungovat - at uz prihlaseni, registrace, odesilani hesla atp.

muzete mi poslat konkretnejsi popis toho co Vam nejde ? mne to pochopitelne funguje, proto se ptam
mam uplne presne ten samy problem jako ALEX. pokud zadam sve jmeno a heslo (obe dve spravne, mam screenshot s udaji o me registraci), porad me to vyhazuje zpet na prihlaseni.
Me se deje neco podobneho, kdyz se chci prihlasit z vasich stranek, tak me to vrati, ze mam bud spatne jmeno nebo heslo. Kdyz pouziju ftp klienta (ten co se dodava s Woknama) tak take odmitnut. Zkousel jsem to vsude mozne. Ftipem situace je, ze kdyz DOMA pustim FTP klienta z programu WINDOWS COMMANDER, tak tam se pripojim uplne v pohode. Pritom jmeno a heslo zadavam prave podle tohoto dunkcniho vzoru, jak se to jen mohlo stat, kdo mi da odpoved?
Oprava, dnes jsem se doma pres ftp logoval a uz nefunguje ani to