problém se slagově řečeným "webem bez rámů"

zdravím...když v mám menu s odkazy a kliknu třeba na odkaz Novinky tak se mi do obsahové části načte stránka novinky a v url je za adresou webu napr: ?page=novinky ....a když budu mít v obsahu novinek další odkaz třeba na zobrazení celého textu té novinky tak jaký php script mám použít aby se ten celý text zobrazil zase v té obsahové části ale jen on sám....bez toho odkazu a stránky ?page=novinky .........? diky
Mno to záleží na tobě ... v includovanejch novinkách se napriklad muže testovate esi je zadán $_GET['id'] a pokud ano vypíšeš jen kompletní text novinky. Musíš pochopit základy programování. UTFG
To Johny: njn...ty prve moc neumim,....ale mohl bys mi prosim napsat php script aby se v té obsahové části načetla třeba stránka ?news=1 .....? Byl bych ti fakt moc vděčný...dik moc
prostě do includovanejch novinek dosadí podmínku
if (isset($_GET['news'])
{

//// vypise jednu novinku

}
else
{

// vypis vsechny news

}
Ok...dik moc ! Kde ses základy PHP a spol naučil ty ? Z nějaké knížky nebo z návodů na netu? Páč na netu toho je hodne a kolikrát je to složite vysvetleno.
Haže mi to parse error:(....

Do includované tránky jsem napsal :

<?
if (isset($_GET["zapas"])

{include "match_24.php"

//// vypise jednu novinku

}
else
{include "zapasy.php"

// vypis vsechny news

}
?>



Kde : zapasy.php je stranka s odkazy....match_24.php je includovaná stránka po kliknutí na jeden z odkazu (na strance zapasy.php)....a zapas je promenna k match_24.php ( třeba: zapas=match_24)


co tam je špatne?
(isset($_GET["zapas"])) opoměl sem konečnou závorku.
Mno tak základy programování sem se naučil na VB.NET (myslím jazyk) a pak už sem potřeboval jen znát fce a ty sou na php.net
Mimo to include by měl být include ("neco") je to fce a na konci středník.
Nevim co tam je pořad spatne ale asi neco je...error mi toice už neháže jenže se mi ta stránka vubec nezobrazí.....je tam tenhle script:

<?
if (isset($_GET["zapas"]))

{include ("match_24.php");}

else

{include ("zapasy.php");}
?>
Mno tak musíš se v tom pohrabat, zkus si rozmístit echo a když to nic nevypíše pátrej v okolí po problému, v tom to zápisu problém není.