naeditování mailu

jak se teda dá editovat moje vlastní email adresa?
respektive kde si vyberu to co chci mít před zavináčem? ...nikde sem
to nenašel.
Je tam ňáký aktivní /neaktivní/ přesměrování.
tak kam napíšu to svý cokoliv? ...díky
To cokoli nepises NIKAM !!!

Proste to pouzijes a kdyz je AKTIVNI, tak se ti to obevi v poste a pokud zvolis PRESMEROVANI, tak se ti to preposle na tvoji adresu.

Zkratka, aniz bys musel cokoli jinyho nastavovat nebo zadavat bude fungovat automaticky :

admin@fdgologies.czechian.net
help@fdgologies.czechian.net
sdjkfdkfagfa12390239@fdgologies.czechian.net

Na tom jmene zkratka nezalezi :o)

Tedy jestli jsem to ja pochopil dobre a funguje to - nezkousel jsem to jeste :o)

Radek
Aha ... takže cokoliv je vlastně cokoliv :) ..zupa .....tx
Kdo by to cekal, vid ;o)
jo, ale jeste kdyby to tak fungovalo,. bylo by to dobry!!!
no super, kdybys aspon napsal uziv. jmeno abych to mohl zkontrolovat, tak by to melo nejaky smysl, takhle to je jen zbytecne pokrikovani ktere musim ignorovat
Taky mi nefunguje posta, konretne mi po prihlaseni do schranky pise "Zadne zpravy...", ackoli tam predtim tri byly (videl jsem je na vlastni oka) a ackoli tam zkousim posilat nove. Vzhledem k tomu, ze mi zpatky nechodi oznameni o nedoruceni, asi to nekam dojde :). Uziv. jmeno: 70bo.webz.cz . Jinak uz vsechno chodi, prima.
Jo me to taky nejde.... a nedojde mi to ani na wz.cz ani na presmerovanyho mejla... moje username: respublica.wz.cz
peace!
pravdu mate, pravdu. ani mne to nefunguje. poslem mail na cokoli@penzionreal.wz.cz a nic mi tam nepride. a ignoruje to aj nastavenia schranky. aspon prvy krat to ignorovalo. pred chvilou som to skusil zas. uvidime.