problém se SESSION

Všechny zdravím,

chtěl bych Vás poprosit o radu. Mám jednoduché administrační prostředí "pod session". Na stránce mám mám sedm po sobě jdoucích formulářů (uploadů obrázků). Problém nastane, když se obrázek nenahraje a já musím dát refresh. Potom, jakoby prohlížeč všechny proměnné z POST zapomene a nahraje se mi na zač.

Když mám tuto stránku zobrazenou normálně (není "pod session"), tak při refreshi všechny proměnné POST zůstanou zachovány a já pokračuji v nahrávání posledního obrázku, jehož nahrání se nepovedlo.

SESSION:
session_start();
if(session_is_registered("heslo")){
echo "Vítám tě u?ivateli";}
else {header("location: login.php");};

Nevíte, kde je problém? Děkuju
Nejlepe kdyz move_uploaded_file(); presunes uplne na zacatek stranky
a nebo vytvor samostatny upload.php soubor na ktery se budes odkazovat z formulare.
vse na jedne strance example:
<?php
// session a session.start();
$_SESSION['blabla'];
.....
.....
// zde je upload obrazku
....
....
....
....
?>

.... atd.
Data z formulare se odeslou na dane misto dale zde
pro kontrolu se mrkni jestli mas ve Tform1 toto
<form method="post" enctype="multipart/form-data" action="">
<form method="post" enctype="multipart/form-data" action=""> ve formulari mam. Jak jsi psal s vytvorenim php soubrou, nejsem si jisty, jak to udělat a jak by to fungovalo ....

Mozna bych se vyzkousel zeptat trosku jinak:

Proc kdyz mam stranku „pod session“, dam refresh, promenne POST jsou zapomenuty (jako kdybych je nikdy neodeslal ...)?

pozn.:Kdyz neni "pod session" promenne POST se nevynulují

pozn.: přesněji, viz. první příspěvek
U $_POST['cokoliv'] at je pod session nebo ne je uplne jedno, mozna oteviras stejnou promennou 2x a to jak pod session tak i v nakem includovanem souboru pak dochazi k vynulovani promenne. Jeste bych doporucil pouzit cookies pokud ti to bude delat stale problemy.
setcookies("nazev",$promenna, time() + $cas);
zruseni je pak
setcookies("nazev",$promenna, time() - $cas);
ja jsem si take myslel, ze POST u cehokoliv jineho mi predesle promenne POST vymaze. Jak je ale mozne to, ze to udela jenom kdyz selze nahrani a musim dat REFRESH?

Mam nekolik formularu pred sebou a cela stranka se nacita znovu, takze to
prejde i pres:

SESSION:
session_start();
if(session_is_registered("heslo")){
echo "Vítám tě u?ivateli";}
else {header("location: login.php");};

nic se ale nestane az do te doby, nez se nezdari nahrani a ja musim dat refresh.

Kdyz dam pouze refresh, tak se nic nestane ... Tomu nerozumim ..:-/