Co komu chybí?

Nó, tak to jsem měla celkem dlouho, takový bezdomovecký odbobí... Ale vono to mělo něco do sebe - žádný závazky, žádná práce, žádný peníze, jídlo, cheche...
Mne chybi zima,snih a kalby,ktere s tim byli spojeny,,:(
snowboard forever.....
Mne chybi ke spokojenosti smrt.
Mně by se šikla ještě vždycky jedna neděle v každém tejdni navíc. A jelikož na 8-denní týden by církev nepřistoupila a protože nenávídím pondělí (a nejsem s tím sám), navrhuji tu neděli navíc vyměnit za pondělek. Ačkoliv si nemyslím, že bych naspal hodin málo, tak se nějak poslední dobou budím jaksi nevyspalej.

téměř OT:
Kéž bych byl kojenec... byl bych úplně vysmátej, spokojenej, bez starostí, jenom bych žužlal nějakej babě prsa a ani bych nemusel do školy či na záchod :D
Mno já do sebe leju teprv třetí pivo, takže nejsu jak Laura :o)

Chybí mi digitální zrcadlovka, pořádnej stativ, holka, pár šupů a chuť do práce, jinak pohoda...
Mě chybí taky ta digitální zrcadlovka, třeba EOS 305D :)
Zrovna si prohlížim katalog od Canonu :(
no, mě nechybí nic, ale kdybych vyhrál nějakej ten milionek, taky bych se nezlobil... jestli máte nějakej milionek stranou, tak mi ho pošlete.... budete mít čárečku v nebi... to za to stojí, ne? No, jakáč vyiděl jsem pěkný kolo GT, hydraulický kotoučový brzdy, vzduchová vidlice s olejovym tlumenim odporu, hlinikovej rám a "jenom" za 120 000, pak by se mi hodil nějakej ten notebook, a taky bych se chtěl podívat do vesmítu, ale ty vesmírný rakety hold nějakou tu kornunku stojej...
Ijáček>> ad raketa) Tay by mi nějaká bodla:-)

Jinak mě chybí dávka štěstí, protože sem příšerný smolař...
HEJ, lamo, jako co to má bejt?
Já nejsem žádnej notor! (A dej si bacha, páč už mám půl lahve Merlotu a začínám bejt trošičku od rány... Tak abyses ještě nedivil... ;-))

Já chci taky zrcadlovku!

Ijáček: Co je to vesmít? Nějaký krásný rekreační letovisko? :)
Martin: Myslis 350D? Já koukal jen na 300D a za 21k bez extra objektivů, to je cena... taky je solidní Sony F828, ale bez výměnnejch objektivů :/
joo. 350d bez objektivu 23 000 na pixmani.cz
Asi bysme to měli jít řešit na http://www.fotografovani.cz :)
Sony nemá s foťákama žádný zkušenosti. Optika v Huleova teleskopu je od Canonu :) Canon je nejlepší :))
Martin: Jo, Canon mam rad, mel sem ho mit, ale bohuzel (ne moji vinou) mame doma Sony DSC-V1, ale neva, makra dělá solidní.
laura, horší je, když musíš chodit do práce a ještě se o někoho starat...
MzM: No, to já vim taky moc dobře z vlastní zkušenosti...
:-)